Ubytovanie

VITAJTE V SRDCI REGIÓNU LIPTOVA

Villa Bellevue sa nachádza v atraktívnej a turistami vyhľadávanej časti Liptovského Mikuláša, v mestskej časti Bodice,
v Demänovskej doline. Vďaka štýlovým apartmánom v príjemnom prostredí a polohe ubytovania - blízko najväčšieho a najobľúbenejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku Jasná či Chopok. Turistov poteší príroda v Demänovej či ľadová jaskyňa, ktorú môžu navštíviť. V lete sa môžete tešiť na kúpanie v aquaparku Tatralandia alebo sa môžete venovať letným športom na priehrade Liptovská mara.


Apartmány
Apartmány sa nachádzajú v malebnom prostredí Liptova, ktoré dokáže uspokojiť potreby aj toho najnáročnejšieho návštevníka. Ak túžite stráviť dovolenku v príjemnom prostredí, so štýlovým, zladeným zariadením a ak chcete sa cítiť komfortne sú naše apartmány tou najlepšou voľbou. Apartmány prešli celkovou rekonštrukciou v roku 2018, takže máme pre Vás nachystané to najmodernejšie vybavenie.

Máme pre Vás k dispozícii 9 luxusných apartmánov, z ktorých 8 má vlastný balkón s výhľadom na hory. Celková kapacita je 34 pevných lôžok + 16 prísteliek. Každý apartmán môže využívať detský kútik vo vnútri alebo vonkajšie detské ihrisko.