Lokalita

Miesta, ktoré vám odporúčame navštíviť počas pobytu u nás

Tatralandia

Tatralandia

Aquapark Tatralandia patrí medzi najväčšie aquaparky v Európe, je najväčší na Slovensku a od nás sa nachádza 10 minút autom. V areáli sa nachádza 14 bazénov a 28 tobogánov.

Bešeňová

Bešeňová

Ďalšou vodnou atrakciou, ktorá sa nachádza 20 km od nás je Vodný park Bešeňová. Bešeňová obsahuje 9 bazénov z toho 4 termálne. Bešeňová má taktiež tobogany, ktoré vychádzajú z tzv. toboganovej veže. Vyskúšať si môžete 6 toboganov s celkovou dĺžkou 1 km a najdlhší tobogan na Slovensku.

Liptovská Mara

Liptovská Mara

Táto vodná priehrada je svojou vodnou plochou najväčšia na Slovensku a tiež sa nachádza 10 minút autom od nás. Na Liptovskej Mare môžete praktikovať rôzne druhy letných športov okrem plávania aj člnkovanie, surfovanie, jazdu na vodných skútroch a máte možnosť absolvovať i vyhliadkovú plavbu loďou.

Chopok Jasná

Chopok - Jasná

V zime sa 10 km od nás nachádza známe lyžiarske stredisko Chopok - Jasná. Je najväčším na Slovensku a rozkladá sa po oboch stranách kopca Chopok. Nájdete tam veľké množstvo vlekov a zábavu si tam užije každý.

Demänovská ľadová jaskyňa

Demänovská ľadová jaskyňa

Ak Vám je v lete horúco alebo Vám len skrátka chýba zima odporúčame Vám zájsť do neďalekej ľadovej jaskyne. Verejnosti je sprístupnených 680 metrov a celá prehliadka trvá asi 45 minút. Ľadové jaskyne patria medzi svetové unikáty takže aj preto by ste s jej návštevou nemali veľmi otáľať. V lete je potrebné sa poriadne obliecť pretože priemerná teplota sa pohybuje len mierne nad nulou.

Zoo Kontakt

Zoo Kontakt

Cestou k Tatralandii máte možnosť zastaviť sa aj v Zoo Kontakt. Je to výnimočný typ zoo kde návštevníci môžu objaviť život zvierat vychovaných v zajatí zblízka a bez zábran či plotov. So zvieratami je možné sa vyfotiť, nakŕmiť ich, pohladkať ich a zajazdiť si na poníkoch. Zoo je otvorená celoročne a môžete sa tam zoznámiť s viac ako 400 zvieratami rôzneho typu od bežných až po exotické.